info@washi.ee  5045105

1. Vali puhastust vajavad esemed

Kui soovid valida nimekirjast puhastusse saadetavad esemed, näha tellimuse lõpphinda ja kohe ka tellimuse eest tasuda, siis vajuta esilehel nuppu “Vali esemed ja telli kuller”. Seejärel näed esemete kategooriaid, mille avades saad "LISA" nupu abil esemed ostukorvi lisada. Kui oled oma valiku teinud, vajuta ostukorvi allosas nuppu “EDASI”.

Kui oled tutvunud hinnakirjaga ja tundub, et esemete ostukorvi lisamine on ajakulukas ja tüütu, vali esilehel “Telli kohe kuller”.

2. Vali sobiv kulleri aeg

Kui ostukorvi enam muuta ei soovi, siis vali kulleri pealekorje ja tagasitoomise ajad. Süsteem arvestab valitud esemete puhastusaega ning vastavalt sellele pakub teile tagastuskuupäeva. Kiirete tellimuste või erisoovide osas kirjuta kommentaar ostukorvi vastavasse lahtrisse.

Teenuste eest saad tasuda pangalingiga. Pärast tellimuse vormistamist saadetakse tehtud tellimuse kohta tellimuskinnitus e-mailile.

Kui tegid tellimuse esemete valikuta, saad nüüd kinnitada tellimuse ja tasumise link saadetakse määratud e-mailile pärast seda kui kuller on puhastust vajavad esemed peale korjanud. Pärast tellimuse vormistamist saadetakse tehtud tellimuse kohta tellimuskinnitus e-mailile.

3. Kuller võtab puhastatavad esemed ja toob kokkulepitud ajaks tagasi

Kui tellimus on korrektselt vormistatud, võtab kuller puhastust vajavad esemed valitud ajal peale ja toob vastavalt tellimuses märgitud infole nad puhastatuna tagasi. Nii lihtne see ongi!

Vali esemed ja telli kuller Telli kohe kuller