Meie klientide 15 kõige sagedasemat küsimust

 1. Kui palju maksab talvejope keemiline puhastus? Talvejope puhastamine maksab 12,50 eurot. Hind kehtib nii parkale, sulejopele kui vatiinijopele.
 2. Kui palju maksab vaiba puhastus ja kas kuller on tasuta? Tavavaiba puhastus maksab 7€/m². Kui saadate puhastusse ainult vaiba, peaks see olema vähemalt  3m², et kuller viiks ja tooks vaiba tasuta.
 3. Kas voodrimadratsit on võimalik puhastusse saata? Kulleriga on puhastusse võimalik saata madratsikate. Kohapealset puhastust madratsitele, vaipadele ja diivanitele pakub meie koostööpartner.  Palun andke enda soovist teada läbi e-maili info@washi.ee.
 4. Soovin saata puhastusse vaiba. Kas peaksin selle ise ära mõõtma? Ei pea. Washi.ee esilehel saate teha valiku  „Telli kohe kuller“. Seejärel tuleb kuller vaibale järele teie poolt valitud ajal. Teie vaip mõõdetakse ära ja hinnastatakse vastavalt hinnakirjale. Arve saadetakse teile enne tellimuse töösse panemist.
 5. Soovin anda teki puhastusse. Mis oleks hind? Suletekk on 19€ ja kõik ülejäänud tekitüübid 14.50€.
 6. Kui kiiresti saan asjad kätte, kui annan homme riided puhastusse? Tavarõivaste puhul on see aeg 3 päeva, üleriiete puhul 4 päeva, nahkesemete puhul 10 päeva ja kõikide muude esemete puhul 7 päeva.
 7. Kuhu tulla, et oma asjad keemilisse puhastusse anda? Washil puudub vastuvõtupunkt. Meie kuller tuleb teie asjadele järele teie poolt valitud ajal.
 8. Kuidas ma saaksin tellimusele juurde lisada riiete triikimise? Triigitavate esemete (näiteks triiksärgid, voodilinad) puhul on triikimine hinna sees. Triikimisteenust Washi eraldi ei paku.
 9. Kui kuller toob asjad tagasi, siis kas selle eest peab eraldi maksma? Ei pea, nii viimine kui toomine on vähemalt 15€ tellimuse puhul tasuta.
 10. Kas on võimalik teha kohapealset puhastust, nt diivanitele, vaipadele, madratsitele? Kohapealset puhastust madratsitele, vaipadele ja diivanitele pakub meie koostööpartner. Palun andke enda soovist teada läbi e-maili info@washi.ee.
 11. Kas te saate eemaldada ka küünelaki plekke? Keerulisemate plekkide puhul on meil vaja teada materjali, millelt plekk on vaja eemaldada ning pleki ulatust ja vanust. Sõltuvalt sellest on võimalik hinnata kas plekk tuleb riideesemest täielikult välja.
 12. Kas te toimetate ka väljaspool Tallinnat? Hetkel tegutseb Washi peamiselt Harjumaal. Lisaks oleme jooksvalt laiendamas tegutsemispiirkonda.
 13. Kas te saate vaiba pealt ka musta vildika jäljed maha? Oleneb vaiba tüübist. Keerulisema pleki puhul ei saa garanteerida, et see 100% maha tuleb. Sellegipoolest anname oma parima.
 14. Kui kaua võtab aega kaltsuvaiba pesu? 7 päeva.
 15. Kas te riideid ootetööna puhastate? Ei, kuid te saate kalendrist valida aja, millal teie riietele järele tuleme.