7 põhjust miks Jõuluvana kasutab Washi.ee teenust

1) Varem googeldas Jõuluvana tundide viisi erinevaid puhastuspunkte, et uurida kes võtaks vastu tema hõõgveiniplekiga kostüümi, põhjapõtrade poolt äratallatud vaiba, soolarantidega vildid ja nahast vesti. Nüüd saab Jõuluvana kõik need esemed puhtaks Washi.ee abiga.

2) Jõuluvana teab täpselt, et kui Washi tellimus on vähemalt 15 eurot, tuuakse puhastatud asjad temani tasuta. 

3) Tihti ei raatsinud Jõuluvana põhjapõtru hommikul vara äratada, et enne pikka tööpäeva keemilisest puhastusest läbi käia. Nüüd teab Jõuluvana, et Washi kuller tuleb kohale täpselt siis kui vaja on – hommikul alates 7.00 kuni õhtul 23.00.

4) Vahel pakkis Jõuluvana laste kingitusi läbipaistvasse kilesse, sest puhastusest tulnud riietest jäi iga kord järele meetrite viisi kilepakendeid. Washi teenust kasutama hakates ei jäänud aga tänu taaskasutatavatele riidekottidele üle ühtegi äravisatavat pakendit.

5) Tuli ette olukordi, kus aastaid kantud punased kostüümid tuli välja vahetada uuemate mudelite vastu. Et Jõuluvana kappi ruumi teha, võttis Washi kuller tasuta kaasa kasutatud ent korralikud riided, mille viis taaskasutusse uuele ringile.

6) Kui Jõuluvanal päevast tunde puudu jäi ja Washi tellimiskeskkonnas isegi puhastusse saadetavaid esemeid ei jõudnud valida, teadis ta, et võib sorteerimise ja hinnastamise usaldada Washi puhastajatele ja et selleks tuleb vajutada vaid paarile rohelisele nupule tellimiskeskkonnas.

7) Jõuluvana teab, et Washi puhastusspetsialistid on oma valdkonna tipptegijad, mistõttu saab kindel olla teenuse kõrges kvaliteedis.